Krótka historia

Gregory Noiser powstał w roku 1999 w lokalu na poznańskich Winiarach podczas jednej pięknej, pijanej nocy. Pierwotny skład tworzyło wówczas trzech doborowych muzyków.
Patryk D. - instrumenty perkusyjne,
Grzegorz H. - wokal,
Piotr A. - gitara.

Wprawne oko dostrzeże brak gitary basowej w oryginalnym składzie. My też wtedy to dostrzegliśmy. Trójgłosem orzekliśmy, że do koncepcji zespołu pasowałaby basistka, która występowałaby w Gregorym topless. Działania zespołu skupiły się na realizacji tych założeń - bez rezultatu. Oznaczało to zawieszenie działalności.

Efektem naszej twórczości pozostał utwór "Lech jebie was wszystkich", wykonywany obecnie w wersji instrumentalnej pod nazwą "Gregory Noiser". Słów zwrotek nazajutrz i tak żaden z prekursorów nie pamiętał.

Gregory Noiser odrodził się po czternastu latach. Początkowo było minimum formy: bębny, bas i gitara. Po kilku miesiącach rozbudowaliśmy instrumentarium o kolejną gitarę i obecnie jesteśmy rockowym kwartetem.

Żaden z nas wybitnym muzykiem nie jest. Ale mamy to w dupie. Najważniejsze jest, że spotyka się paka kumpli i po prostu razem gra.

Nasza muzyka to przede wszystkim punk rock z zauważalnymi elementami metalu, psychodelii i przede wszystkim bluesa.

Skład

Piotr Adamski, gitara, śpiew

Piotr Adamski

Jeśli zapytacie go, kiedy zaczął grać na gitarze, odpowie wam dokładnie - datę, godzinę, dzień tygodnia i fazę księżyca. W wolnych chwilach chodzi po górach.

Paweł Głazik, gitara

Paweł Głazik
Swoją przygodę z muzyką i gitarą zaczynał w Złotowie. Teraz ćwiczy grę na instrumencie nawet we śnie.

Szymon Seroka, bas, śpiew

Szymon Seroka

Pochodzi z Bydgoszczy. Długo szukał instrumentu dla siebie, zaczął od saksofonu, na gitarze basowej skończył. W wolnych chwilach mówi, że jeździ na motorze po krętych drogach. Ma samochód tej samej marki, co bębniarz, ale lepszy.

Bartosz Goździeniak, perkusja, śpiew

Bartosz Goździeniak

Na perkusji zaczął grać w legendarnym zespole metalowym Skidbladnir, w Lublinie. Nie lubi ryb, za to uwielbia pomidorową. Ma samochód tej samej marki, co basista, ale gorszy.

Zza kotary

Jacek Osiński - pisze teksty i komentuje działania zespołu. Managerem nie chce być.

Byli członkowie

Andrzej Bazylczuk - gitara basowa

Filip Bednarczyk - gitara basowa